• Klub Sportowy MOROTE

Prawie 700 karateków z 65 polskich klubów spotkało się 2 grudnia w nowoczesnej hali sportowej w Grodzisku Mazowieckim, by walczyć w Pucharze Polski Dzieci i Młodzików. Doskonale spisali się podopieczni trenera Przemysława Spadło zdobywając dwa złote, jeden srebrny i dwa brązowe medale.

Puchar Polski w kategorii kumite dziewcząt u12 -40kg wywalczyła Lena Szymanek, która zbiera efekty systematycznej pracy na treningach. Lenka uczy się w Szkołe Podstawowej imienia Mieszka I w Drzonowie - Gmina Kołobrzeg.

Puchar Polski w kategorii kumite chłopców u10 -30kg zdobył Przemek Spadło w finale pokonując klubowego kolegę Mikołaja Szymanka. Przemek uczęszcza do Szkoły Podstawowej nr 7 im. Zjednoczonej Europy w Kołobrzegu. zaś Mikołaj do Szkoły Podstawowej imienia Mieszka I w Drzonowie - Gmina Kołobrzeg.

Trzecie miejsca zdobyli: Klaudia Grząkowska w kategorii kumite młodziczek -42kg oraz Maksym Piłat w kategorii kumite młodzików -40kg. Klaudia uczy się w Drzonowie, Maks w Szkoła Podstawowa nr 7 im. Zjednoczonej Europy w Kołobrzegu.

Brawo dla UKS Budo Grodzisk Mazowiecki za wspaniałą organizację zawodów! Serdeczne podziękowania dla rodziców!