• Klub Sportowy MOROTE

Cztery złote i sześć brązowych medali to bilans siedmiu naszych zawodników startujących na International Grand Prix Karate WKF Lębork. Doskonale spisał się Wiktor Wojarski, który nie miał sobie równych w kumite kadetów +70kg i w kumite juniorów -76kg, pewnie wygrywając obie kategorie.

Dwa złote medale wywalczył Mikołaj Szymanek w kumite chłopców u10-35kg oraz w kumite chłopców białe-żółte pasy u10-35kg.

Dwa brązowe medale zdobył Przemek Spadło który startował w kumite chłopców u10-35kg i w kumite chłopców białe-żólte pasy u10-35kg.

Kolejne trzecie miejsca wywalczyli: Maksym Piłat w kumite młodzików -45kg, Valeriia Yakubowska w kumite młodziczek -52kg, Klaudia Grząkowska w kumite młodziczek -42kg oraz debiutujący na zawodach Vladislav Hunko w kumite chłopców białe-żólte pasy -45kg.