• Klub Sportowy MOROTE

12 medali 8 zawodników klubu Morote na VII GRAND PRIX INTERNATIONAL KARATE WKF LĘBORK 2021! Mocnym akcentem zakończyli sezon nasi najmłodsi karatecy, którzy w komplecie zdobyli laury na turnieju w Lęborku.

Rewelacyjnie spisał się Mikołaj Szymanek, który nie miał sobie równych w kategorii kumite chłopców u8-30kg oraz w kumite chłopców u10-30kg, zdobywając dwa złote medale! Nie zawiódł Wiktor Wojarski zdobywca pucharu w kumite chłopców u14+50kg i srebrnego medalu w kumite kadetów -57kg.

Czwarty złoty medal dla naszej ekipy zdobył Wiktor Klim w konkurencji kumite chłopców u8+30kg.

Pierwszy raz w historii, nasz klub wystawił na zawodach drużynówkę! Zapachniało sensacją, gdy chłopcy startujący w kumite drużynowym u12 doszli do finału i tam wygrywali, niestety w ostatnich sekundach zabrakło koncentracji i ostatecznie zajęli drugie miejsce. Brawa dla Tymona Lorbieckiego, Maksyma Pilata i Tymona Zawadzkiego!

Kolejny srebrny medal zdobył Maksym Piłat w kumite chłopców u14-35kg a w kumite chlopców u14-35kg zajął trzecie miejsce.
Srebrny medal przywiózł także Przemek Spadło w kategorii kumite chlopców u8-30kg.

Brązowe medale wywalczyli Tymon Lorbiecki w kumite chlopców u12+45kg oraz Tymon Zawadzki w kumite chłopców u12-35kg.

Dodatkowo na punktowanym piątym miejscu znalazł się Wiktor Klim w kategorii kumite chłopców u10-35kg.

Serdecznie dziękujemy organizatorom, rodzicom i wspierających nas Głowaczewo j-Eden, Gmina Kołobrzeg, Jantar Wody Mineralne.